april, 2021
24apralldayalldayAuto-Motor-rally
Evenement details
Het gaat om een auto/motorrally in de wijde omgeving rondom Rolde. Rally betekent in dit geval een leuke puzzelroute rijden met eigen auto of motor op basis van navigatie (bol-pijl systeem
Lees meer
Evenement details
Het gaat om een auto/motorrally in de wijde omgeving rondom Rolde.
Rally betekent in dit geval een leuke puzzelroute rijden met eigen auto of motor op basis van navigatie (bol-pijl systeem bv). Daarbij wat leuke opdrachten en het is de bedoeling dat we een picknickbox meegeven voor onderweg.
Definitieve kosten staan nog niet vast, maar denk aan maximaal € 10,00 per persoon. Deelnemers worden uiteraard ruim op tijd hierover geïnformeerd.
Je kunt je alvast opgeven, aanmeldingen worden verwerkt op volgorde van binnenkomst.
Hoe werkt de aanmelding?
– stuur je aanmelding naar secretariaat@ras-rolde.nl
– geef voorkeur voor vertrek ’s ochtends (dat is tussen 9.30 – 11.30 uur) of vertrek ’s middags (dat is tussen 13.00 – 15.00 uur) aan. Wij delen vervolgens in op definitieve vertrektijd.
– geef aan of je met de auto of met de motor gaat en met hoeveel personen per voertuig (rekening houdend met de corona-regels uiteraard!)
– indien je met de motor gaat; je hebt dan een headset in combinatie met bv mobiele telefoon nodig om een gesproken route te kunnen ontvangen
We hebben plek voor maximaal 25 voertuigen per dagdeel. Vol = vol.
Na inschrijving ontvangen de deelnemers zsm alle verdere details.
Tijd
Hele dag (Zaterdag)
Locatie
Grote Brink